ПРО НАС

Хто ми?

 

Shkuta Group — це команда професіоналів у сфері бухгалтерського аутсорсингу, економіки та фінансового права.

Бухгалтерські послуги від Shkuta Group зацікавлять в першу чергу стартапи, підприємців та підприємства.

Ми надаємо бухгалтерські та консультаційні послуги з податкових та фінансових питань нашим клієнтам, серед яких більшість суб’єкти малого та мікро бізнесу.

Всі співробітники компанії Shkuta Group проходять навчання за програмою міжнародної сертифікації бухгалтерів САР/CIPA і є сертифікованими бухгалтерами-практиками.

IMG_0768-777777

Ірина Шкута

Магістр Бухгалтерського обліку та аудиту КНУ ім. Т.Г. Шевченка.

Бухгалтер, аудитор, податковий консультант зі стажем понад 7 років.

Проходила стажування у Торгово — Промисловій палаті України.

Має досвід викладання Бухгалтерського обліку та Інформаційних систем 1С (7.7 и 8.3) на кафедрі бухобліку економічного факультету КНУ ім. Т.Г. Шевченка.

Є запитання?

Дамо відповідь на усі запитання які Вас цікавлять.

Начали сотрудничать с Ириной ещё на этапе зарождения идеи бизнеса. На Все заданные вопросы получили оперативный и квалифицированный ответ. При чем, все то что проговаривалось устно, потом ещё было расписано “по пунктикам” в письме на электронке, с ссылками на статьи в законодательстве. Сотрудничаем уже больше 4-х лет с открытия ФОП! Все отчёты сдаются вовремя, все нововведения нашего законодательства под четким контролем Ирины, любой вопрос решается быстро и качественно! Знаем, что наша бухгалтерия в руках профессионала! С благодарностью искренне желаем процветания и роста компании Шкута Group!

Прус Марина
Основатель и руководитель кафе "MARGARITA"

Для кого потрібен бухоблік;)

1. «Интегральные индикаторы в определении рейтинговой оценки деятельности предприятий», (Вестник КНУ)

2. «Особенности организации учета страховых компаний в Украине», (Вестник ЛНТУ)

3. «Особенности учета и отчетности страховых компаний», (Вестник КНУ)

4. Шкута І. В. Характеристика активів та зобов’язань страхових компаній та методів їх оцінки в обліку / І. В. Шкута // Економічний форум. – Луцьк, 2012. – № 3. – С. 444-452.

5. Шкута И. В.Особенности учета и отчетности страховых компаний в Украине / И. В. Шкута // Международный бухгалтерский учет. – Москва, 2012. – № 26 (224). – С. 51-59.

6. Шкута І. В. Особливості оподаткування та складання звітності з податку на прибуток страховими компаніями / І. В. Шкута // Економічний часопис-XXI. – Київ, 2012. – № 5-6. – С. 71-74.

7. Шкута І. В. Організація обліку та звітності в страхових компаніях / І. В. Шкута // Формування ринкових відносин в Україні. – Київ, 2012. – № 12. – (у друці).

8. Шкута І. В. Особливості оподаткування податком на прибуток доходів страхових компаній України у 2012 році. // Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Інформаційні технології, економіка та право: стан та перспективи розвитку» (ІТЕП-2012). – Чернівці, 28-31 березня 2012 р.

9. Шкута І. В. Особливості обліку в страхових компаніях України. // Х Міжнародна науково-практична конференція для студентів, аспірантів та молодих вчених «Аналіз та прогнозування трансформаційних процесів в економіці сучасного світу: проблеми та перспективи» – Київ, 6-7 квітня 2012 р.

10. Shkuta I. V. Pecularities of accounting in ukrainian insuarance companies. // VII Miedzynarodowej naukovwi-practycznej konferencij «Europejska nauka XXI powieka – 2012» – Przemysl, 07-15 maja 2012 roku.

11. ACCOUNTING AND REPORTING OF INSUARANCE COMPANIES: ORGANISATIONAL ASPECT//Матеріали III міжнародної науково-практичної конференції — Будапешт-Прага-Київ, 1-9 листопада 2015 року.

Працюю в Shkuta Group з середини 2015 року. За цей час придбав колосальний досвід роботи в сфері бухгалтерського обліку та розуміння основних бізнес-процесів на підприємстві. Зокрема, ознайомився з особливостями роботи малого і мікробізнесу на спрощеній та загальній системі оподаткування, переліком необхідних податкових і статистичних звітів для кожного суб’єкта господарської діяльності, в залежності від його специфіки, а також з порядком реєстрації та ліквідації юридичної особи та фізичної особи-підприємця. Завдяки цій роботі приступив до проходження сертифікації за програмою CAP / CIPA і вже успішно здав 2 іспити. Набутий в даній компанії досвід дозволяє мені розбиратися не тільки в бухгалтерських, а й в юридичних питаннях.

DSC_9101